# Athlete Result D.o.b. IAAF Class Wind Athlete's coach Event City Date
1 Rojs Puks 1:57.19 05.02.2000. 881 First-class Diāna Lauva Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:15
2 Austris Karpinskis 1:57.20 14.06.1998. 880 First-class Mārīte Lūse Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:15
3 Arnis Ozoliņš 1:58.03 27.08.1989. 859 First-class Andrejs Saņņikovs Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:15
4 Aksels Blanks 1:58.17 03.07.2001. 855 First-class Gints Bitītis Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:15
5 Artjoms Gorjačko 1:58.28 07.06.2000. 852 First-class Andrejs Domaņins Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:10
6 Roberts Kristians Līdaks 1:58.58 02.03.1995. 844 First-class Andrejs Saņņikovs Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:15
7 Artis Rožkalns 2:00.03 28.03.2000. 807 First-class Austris Āboliņš Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:15
8 Andrejs Bānis 2:01.07 02.07.1999. 781 First-class Aigars Feteris Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:10
9 Gustavs Kļavis 2:02.05 31.07.2001. 757 First-class Andrejs Saņņikovs Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
10 Pauls Daugulis 2:02.24 03.11.1999. 752 Second-class Aina Ziediņa Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
11 Ēvalds Kuļikovs 2:02.72 15.04.1999. 741 Second-class Andrejs Domanins Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:05
12 Vjačeslavs Ivanovs 2:04.17 07.11.2000. 706 Second-class Andrejs Domanins Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:10
13 Daniils Staruks 2:06.38 31.08.2002. 655 Second-class Aigars Matisons Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:50
14 Santis Setkovskis 2:06.71 13.04.2001. 647 Second-class Sergejs Petrakovs, Svetlana Petrakova Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:10
15 Sandis Vosekalns 2:06.81 25.03.2002. 645 Second-class Mārīte Lūse Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:50
16 Aleksandrs Mironovs 2:06.87 27.12.2002. 644 Second-class Daiga Stumbre Baltijas rudens Kaļiņingrada, Krievija 23.11.2018.
17 Mārtiņš Petrovs 2:06.90 15.10.2001. 643 Second-class Rihards Parandjuks, Māris Urtāns Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:10
18 Rikards Raimo 2:07.32 17.01.2000. 634 Second-class Regīna Ābeltiņa Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:10
19 Jegors Ivanovs 2:07.67 18.09.2002. 626 Second-class Leonīds Strekalovskis Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:50
20 Renārs Ruģelis 2:08.59 27.01.2003. 606 Second-class Krists Siņicins Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:50
21 Viktors Blūms 2:08.89 01.01.2001. 599 Second-class Jūlija Iļjušina-Pavlova Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
22 Aleksandrs Gračušņiks 2:09.08 16.06.2001. 595 Second-class Diāna Lauva Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:05
23 Artūrs Lapiņš 2:09.26 27.06.2002. 591 Second-class Andrejs Saņņikovs Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
24 Viktors Stehnovskis-Slavskis 2:09.44 16.08.2001. 587 Second-class Andrejs Domanins Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:05
25 Jānis Etjantens 2:09.77 10.05.2003. 580 Second-class Gints Bitītis, Mudīte Gerke Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:35
26 Kārlis Dieviņš 2:10.00 20.03.2002. 575 Second-class Austris Āboliņš Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:50
27 Matīss Sisenis 2:10.63 24.03.2002. 562 Second-class Dace Vizule Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:30
28 Markuss Ozols 2:10.81 23.03.2003. 558 Second-class Gints Bitītis Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:45
29 Stepans Atamans 2:11.48 28.04.2003. 544 Third-class Lana Jēkabsone Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:35
30 Arsenijs Kadiševs 2:11.74 28.03.2002. 539 Third-class Leonīds Strekalovskis Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:50
31 Nils Ivanovskis 2:11.97 06.05.2004. 534 Third-class Krists Siņicins Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
32 Roberts Aleksis Glazers 2:12.36 26.11.2004. 526 Third-class Austris Āboliņš Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
33 Deniss Okuņevs 2:12.71 16.05.2003. 519 Third-class Ināra Fjodorova, Oļegs Okuņevs Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:45
34 Artjoms Sitņuks 2:12.84 05.06.2003. 516 Third-class Vjačeslavs Goļinskis Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:45
35 Ronalds Indriksons 2:13.10 25.06.2003. 511 Third-class Genādijs Ļebedevs Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
36 Reinis Martinsons 2:13.67 17.06.2005. 500 Third-class Krists Siņicins Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
37 Mareks Jakušonoks 2:13.93 21.02.2003. 494 Third-class Andrejs Domanins Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:35
38 Dilans Ķēniņš 2:17.30 01.10.2002. 430 Third-class Kaspars Gulbis Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:35
39 Artūrs Jānis Karss 2:17.46 06.10.2002. 427 Third-class Andrejs Saņņikovs Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
40 Māris Ansbergs 2:17.57 24.01.2003. 425 Third-class Kaspars Gulbis Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:40
41 Niks Lagzdiņš 2:18.57 17.02.2003. 407 Third-class Aivars Žeimunds, Dainis Lodiņš Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:30
42 Lauris Grīniņš 2:18.86 02.09.2003. 402 Third-class Aija Lancmane Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:45
43 Matīss Viesturs Grieze 2:19.38 06.05.2002. 393 Third-class Kaspars Gulbis Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:40
44 Reinis Rozenbahs 2:19.53 16.07.2002. 390 Third-class Daila Mankusa Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:40
45 Mārtiņš Ezerkalns 2:21.27 25.04.2003. 360 Third-class Māris Urtāns Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:45
46 Toms Jaunzemis 2:21.39 14.11.2003. 358 Third-class Agnese Kļava Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:30
47 Edgars Ziemelis 2:22.11 01.11.2000. 346 Third-class Arno Kiršteins Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:05
48 Rūdis Liepiņš 2:23.61 01.10.2003. 322 First-class junior Laila Nagle Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:30
49 Toms Tarvids 2:24.31 30.01.2001. 310 First-class junior Ineta Zālīte Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:05
50 Sanijs Strauss 2:27.90 04.11.2003. 257 First-class junior Arno Kiršteins Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:40