# Athlete Result D.o.b. IAAF Class Wind Athlete's coach Event City Date
1 Līga Velvere 2:01.10 10.02.1990. 1168 Grandmaster Viktors Lācis Meeting Elite en salle féminin du Val d'Oise Obonna, Francija 12.02.2019.
2 Patricija Cīrule 2:11.41 10.11.2001. 1005 Candidate for master Leonīds Strekalovskis Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:00
3 Marija Medvedeva 2:13.22 23.11.2000. 978 Candidate for master Mārīte Lūse Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
4 Laura Ikauniece 2:14.01 31.05.1992. 966 Candidate for master Andrejs Nazarovs European Athletics Indoor Championships Glāzgova (Lielbritānija) 01.03.2019.
5 Daira Deičmane 2:15.11 08.05.1999. 950 First-class Viktors Lācis 2019 SPIRE NCAA D-1 Classic Geneva, OH 08.02.2019.
6 Kamilla Vanadziņa 2:17.56 03.10.2003. 914 First-class Leonīds Strekalovskis Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
7 Agate Caune 2:19.86 07.08.2004. 881 First-class Līga Dzene, Raitis Ravinskis Tartu U16, U18 ja U20 meistrivõistlused kergejõustikus Tartu, Igaunija 16.01.2019.
8 Viktorija Osipenko 2:20.04 15.01.1999. 878 First-class Viktors Lācis Latvian indoor championships Kuldīga 16.02.2019.
9 Agita Švetere 2:20.11 25.04.1999. 877 First-class Viktors Lācis Don Kirby Elite Invitational Albuquerque, NM 08.02.2019.
10 Marta Ločmele 2:20.42 06.07.2002. 873 First-class Mārīte Lūse Baltic U18 team championships Kuldīga 02.03.2019.
11 Patrīcija Sarmule 2:21.31 29.08.2002. 861 First-class Viktors Lācis Lietuvas federācijas kausa izcīņa Viļņa, Lietuva 26.01.2019.
12 Gundega Vancāne 2:23.02 11.10.1984. 837 First-class Jānis Razgalis, Jānis Višķers Latvian indoor championships Kuldīga 16.02.2019.
13 Anna Brode 2:23.08 29.01.2003. 836 First-class Baiba Kaufmane Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
14 Alvīne Henriete Auziņa 2:23.17 30.08.2002. 835 First-class Ineta Zālīte Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:25
15 Adriana Sanija Kreitenberga 2:24.71 03.01.2003. 813 Second-class Gints Bitītis, Arvis Ješkins Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
16 Antra Saviča 2:24.95 27.06.2001. 810 Second-class Viktors Beļikovs Latvian indoor championships Kuldīga 16.02.2019.
17 Amanda Valtasa 2:26.65 11.08.2005. 787 Second-class Juris Beļinskis Igaunijas ziemas komandu kauss Tallina, Igaunija 20.01.2019.
18 Viktorija Sidorova 2:26.77 28.07.2001. 786 Second-class Jeļena Tarasova Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
19 Kristīne Blaževiča 2:26.83 11.12.2001. 785 Second-class Andis Austrups, Natālija Čakova Baltic Combined events team championships Šauļi (Lietuva) 08.03.2019.
20 Kristīne Jevsejeva 2:27.50 01.12.1996. 776 Second-class Sergejs Petrakovs Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:00
21 Viktorija Fjodorova 2:27.52 18.11.2001. 776 Second-class Lana Jēkabsone Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
22 Ļiļa Holodkova 2:27.64 14.10.2003. 774 Second-class Lana Jēkabsone Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:20
23 Elīza Lapiņa 2:28.54 03.12.2002. 762 Second-class Initra Rubena Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
24 Rebeka Ozolniece 2:28.66 15.06.2000. 760 Second-class Daiga Stumbre Baltic Combined events team championships Šauļi (Lietuva) 08.03.2019.
25 Rebeka Graudiņa 2:28.87 01.01.2004. 758 Second-class Anita Klapote, Leonīds Strekalovskis Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
26 Paula Kaupe 2:29.15 06.09.2001. 754 Second-class Dace Vizule Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:00
27 Megija Medne 2:29.18 16.04.2001. 754 Second-class Ignāts Cipruss Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
28 Gundega Heidingere 2:29.58 20.04.1983. 748 Second-class Georgs Gutpelcs LSVS masters indoor championships Rīga 02.03.2019.
29 Anna Marija Petrakova 2:29.67 14.06.2000. 747 Second-class Svetlana Petrakova Latvian indoor championships Kuldīga 16.02.2019.
30 Indra Mackeviča 2:30.12 10.10.2005. 741 Second-class Zigurds Kincis Latvian Combined events and race walking championships Rīga 26.01.2019.
31 Simona Alise Salmiņa 2:30.21 04.02.1999. 740 Second-class Mārīte Vilcāne, Viktors Beļikovs Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:00
32 Amanda Savicka 2:30.77 29.12.2000. 733 Second-class Raivis Maķevics Baltic Combined events team championships Šauļi (Lietuva) 08.03.2019.
33 Līna Gražule 2:31.32 12.08.2000. 726 Second-class Viktors Ņuhtiļins Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
34 Krista Sprūde 2:32.39 13.10.2001. 712 Second-class Daiga Stumbre Baltic Combined events team championships Šauļi (Lietuva) 08.03.2019.
35 Patrīcija Ozoliņa 2:32.57 20.06.2002. 710 Second-class Aivars Bebris, Andis Austrups Baltic Combined events team championships Šauļi (Lietuva) 08.03.2019.
36 Mērija Megija Zabe 2:33.10 29.06.2003. 703 Second-class Daiga Stumbre Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
37 Gerda Kerija Dreimane 2:34.53 27.01.2004. 685 Second-class Raivis Maķevics, Ilona Dramačonoka Baltic Combined events team championships Šauļi (Lietuva) 08.03.2019.
38 Enia Tīna Šusta 2:34.59 31.12.2001. 684 Second-class Emīls Sevastjanovs, Viktors Lācis Riga championships Rīga 01.02.2019.
39 Diāna Nedvedje 2:34.91 23.10.2001. 680 Second-class Jana Hadakova Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:55
40 Laura Briede 2:35.03 06.12.2001. 679 Second-class Daila Mankusa Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:55
41 Daido Dagne Brūvere 2:35.05 29.08.2002. 678 Second-class Rihards Parandjuks, Māris Urtāns Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:25
42 Agita Kaļva 2:35.06 12.08.1980. 678 Second-class Ventspils masters indoor championships Ventspils 05.01.2019.
43 Elīza Lemberga 2:35.08 29.09.2004. 678 Second-class Jevgēnijs Liepa, Andis Austrups Latvian Combined events and race walking championships Rīga 26.01.2019.
44 Loreta Lemberga 2:35.11 25.07.1999. 678 Second-class Aina Ziediņa Latvian indoor championships Kuldīga 16.02.2019.
45 Māra Anna Zīverte 2:35.55 18.12.2002. 672 Second-class Laila Nagle Latvian Combined events and race walking championships Rīga 26.01.2019.
46 Marta Sīviņa 2:35.81 03.10.2003. 669 Second-class Artūrs Priževoits Baltic Combined events team championships Šauļi (Lietuva) 08.03.2019.
47 Enija Pļaviņa 2:35.99 16.12.2003. 667 Second-class Krists Siņicins Jauniešu daudzcīņas sacensības Šauļi, Lietuva 13.12.2018.
48 Renāte Beļājeva 2:36.36 17.02.2004. 662 Second-class Austris Āboliņš Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
49 Lāsma Bauska 2:36.43 17.08.2002. 661 Second-class Pēteris Stripkāns Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.
50 Una Gadzāne 2:36.88 06.11.2003. 656 Third-class Viktors Ņuhtiļins Latvian U18 and U20 indoor championships Kuldīga 08.02.2019.