# Athlete Result D.o.b. IAAF Class Wind Athlete's coach Event City Date
1 Patricija Cīrule 2:11.41 10.11.2001. 1005 Candidate for master Leonīds Strekalovskis Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:00
2 Kamilla Vanadziņa 2:21.31 03.10.2003. 861 First-class Leonīds Strekalovskis, Anita Klapote Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:25
3 Marta Ločmele 2:22.00 06.07.2002. 851 First-class Mārīte Lūse Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:25
4 Alvīne Henriete Auziņa 2:23.17 30.08.2002. 835 First-class Ineta Zālīte Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:25
5 Agate Caune 2:26.18 07.08.2004. 794 Second-class Līga Dzene, Raitis Ravinskis Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
6 Kristīne Jevsejeva 2:27.50 01.12.1996. 776 Second-class Sergejs Petrakovs Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:00
7 Ļiļa Holodkova 2:27.64 14.10.2003. 774 Second-class Lana Jēkabsone Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:20
8 Elīza Lapiņa 2:28.73 03.12.2002. 760 Second-class Initra Rubena Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:25
9 Rebeka Graudiņa 2:28.87 01.01.2004. 758 Second-class Anita Klapote, Leonīds Strekalovskis Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
10 Paula Kaupe 2:29.15 06.09.2001. 754 Second-class Dace Vizule Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:00
11 Simona Alise Salmiņa 2:30.21 04.02.1999. 740 Second-class Mārīte Vilcāne, Viktors Beļikovs Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:00
12 Anna Brode 2:33.30 29.01.2003. 700 Second-class Baiba Kaufmane STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 Valga, Igaunija 05.01.2019.
13 Viktorija Fjodorova 2:33.33 18.11.2001. 700 Second-class Lana Jēkabsone Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:55
14 Diāna Nedvedje 2:34.91 23.10.2001. 680 Second-class Jana Hadakova Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:55
15 Laura Briede 2:35.03 06.12.2001. 679 Second-class Daila Mankusa Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:55
16 Daido Dagne Brūvere 2:35.05 29.08.2002. 678 Second-class Rihards Parandjuks, Māris Urtāns Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:25
17 Agita Kaļva 2:35.06 12.08.1980. 678 Second-class Ventspils atklātās sacensības veterāniem telpās Ventspils 05.01.2019.
18 Mērija Megija Zabe 2:35.98 29.06.2003. 667 Second-class Daiga Stumbre Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:20
19 Enija Pļaviņa 2:35.99 16.12.2003. 667 Second-class Krists Siņicins Jauniešu daudzcīņas sacensības Šauļi, Lietuva 13.12.2018.
20 Renāte Beļājeva 2:36.36 17.02.2004. 662 Second-class Austris Āboliņš Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
21 Anželika Parfjonova 2:38.02 18.06.2001. 642 Third-class Gaļina Kozireva Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:55
22 Gerda Kerija Dreimane 2:39.57 27.01.2004. 623 Third-class Raivis Maķevics, Ilona Dramačonoka Jauniešu daudzcīņas sacensības Šauļi, Lietuva 13.12.2018.
23 Irīna Štūla-Pankoka 2:39.75 11.02.1983. 621 Third-class Ventspils atklātās sacensības veterāniem telpās Ventspils 05.01.2019.
24 Loreta Lemberga 2:40.19 25.07.1999. 616 Third-class Aina Ziediņa Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
25 Daniela Keita Lielupe 2:40.47 15.10.2002. 613 Third-class Aleksandrs Krauklītis Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:20
26 Samanta Turka 2:40.96 11.02.2001. 607 Third-class Daila Mankusa Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:00
27 Ketija Pone 2:41.80 21.07.2003. 597 Third-class STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 Valga, Igaunija 05.01.2019.
28 Baiba Bērziņa 2:42.48 20.05.2004. 589 Third-class Anita Klapote Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
29 Ināra Lūse 2:42.53 01.09.1962. 588 Third-class Patstāvīgi Ventspils atklātās sacensības veterāniem telpās Ventspils 05.01.2019.
30 Marija Novicka 2:43.03 29.03.2002. 583 Third-class Andrejs Domaņins Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:20
31 Sanija Gasparoviča 2:44.30 05.02.2007. 568 Third-class Markus Anzenavs Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 12, U 14 Ventspils manēža 15.11.2018.
32 Laura Balode 2:44.36 18.10.2001. 567 Third-class Ineta Zālīte Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
33 Veronika Bespalova 2:45.03 11.11.2004. 560 Third-class Raitis Ravinskis Tartu Universitātes SK Ziemassvētku sacensības Tartu, Igaunija 16.12.2018.
34 Ginta Rasa 2:48.45 01.01.1973. 522 Third-class Aigars Matisons Ventspils atklātās sacensības veterāniem telpās Ventspils 05.01.2019.
35 Dace Verpakovska 2:49.80 19.01.2006. 507 Third-class Aigars Matisons Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 12, U 14 Ventspils manēža 15.11.2018.
36 Karolīna Karla Matisone 2:54.10 14.12.2006. 462 Third-class Aigars Matisons, Arno Kiršteins Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 12, U 14 Ventspils manēža 15.11.2018.
37 Džuliana Popova 2:54.50 03.09.2002. 458 Third-class Mudīte Gerke, Vēsma Selga STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 Valga, Igaunija 05.01.2019.
38 Žanete Žukova 2:58.10 21.07.2006. 422 First-class junior Markus Anzenavs Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 12, U 14 Ventspils manēža 15.11.2018.
39 Arina Krasotenko 2:59.60 19.12.2006. 407 First-class junior Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 12, U 14 Ventspils manēža 15.11.2018.
40 Nellija Rungevica 3:04.80 25.02.2007. 358 First-class junior Aivars Čaklis Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 12, U 14 Ventspils manēža 15.11.2018.
41 Ieva Jonase 3:06.30 08.05.2007. 345 First-class junior Mārīte Lūse Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 12, U 14 Ventspils manēža 15.11.2018.
42 Ivita Dorofejeva 3:17.70 01.01.2002. 251 Second-class junior STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 Valga, Igaunija 05.01.2019.
43 Nikola Žvirbļa 3:24.80 21.09.2003. 200 Third-class junior STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 Valga, Igaunija 05.01.2019.
44 Iveta Bunce 3:32.32 01.01.1976. 152 Third-class junior Ventspils atklātās sacensības veterāniem telpās Ventspils 05.01.2019.
45 Signe Lauva 3:33.56 08.10.1966. 145 Third-class junior Aigars Matisons Ventspils atklātās sacensības veterāniem telpās Ventspils 05.01.2019.
46 Evelīna Bērziņa DNS 04.05.2005. Krists Siņicins Jauniešu daudzcīņas sacensības Šauļi, Lietuva 13.12.2018.
47 Renāte Plāce DNS 30.10.2006. Signe Birkenberga Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 12, U 14 Ventspils manēža 15.11.2018.
48 Katrīna Grante DNS 10.05.2003. Brigita Romanovska Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 14:20
49 Marija Medvedeva DSQ 23.11.2000. Mārīte Lūse Sportland CUP Liepāja 12.01.2019. 15:00