# Athlete Result D.o.b. IAAF Class Wind Athlete's coach Event City Date
1 Gints Drigulis 1:23.91 14.08.2001. 864 First-class Daiga Stumbre MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
2 Gustavs Kehris 1:24.11 08.11.1995. 857 First-class Viktors Lācis NAU Friday Night Duals Flagstaff, AZ 11.01.2019.
3 Artjoms Gorjačko 1:24.44 07.06.2000. 845 First-class Andrejs Domaņins Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
4 Austris Karpinskis 1:24.78 14.06.1998. 833 First-class Mārīte Lūse 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
5 Aksels Blanks 1:25.16 03.07.2001. 819 First-class Gints Bitītis MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
6 Dmitrijs Ļašenko 1:26.06 06.06.2002. 787 First-class Vjačeslavs Goļinskis MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
7 Artūrs Pastors 1:27.74 15.03.2001. 729 Second-class Zigurds Kincis 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
8 Etjens Beļašovs 1:27.90 19.06.2003. 724 Second-class Andrejs Domaņins 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
9 Gustavs Kļavis 1:27.95 31.07.2001. 722 Second-class Andrejs Saņņikovs MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
10 Daniils Staruks 1:27.98 31.08.2002. 721 Second-class Aigars Matisons MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
11 Edvards Francs 1:28.19 30.10.2002. 714 Second-class Agris Ķirsis Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
12 Vjačeslavs Ivanovs 1:28.53 07.11.2000. 703 Second-class Andrejs Domanins Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
13 Aleksandrs Kucs 1:28.55 20.09.2000. 702 Second-class Aivars Noris 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
14 Markuss Ozols 1:28.63 23.03.2003. 700 Second-class Gints Bitītis MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
15 Arturs Kuzmičenko 1:29.31 18.04.2001. 677 Second-class Diāna Lauva MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
16 Aleksis Belovs 1:29.44 13.09.2002. 673 Second-class Vjačeslavs Grigorjevs, Gints Bitītis 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
17 Sandis Vosekalns 1:29.92 25.03.2002. 658 Second-class Mārīte Lūse Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
18 Toms Henrijs Zeltiņš 1:29.96 12.11.2001. 656 Second-class Viktors Lācis MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
19 Aleksandrs Mironovs 1:30.17 27.12.2002. 650 Second-class Daiga Stumbre MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
20 Niks Normunds Zauls 1:30.53 31.07.2001. 638 Second-class Andris Rozenbergs, Agris Ķirsis Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
21 Ralfs Lipenīts 1:30.61 09.07.2002. 636 Second-class Aivars Noris MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
22 Aleksandrs Gračušņiks 1:30.85 16.06.2001. 628 Second-class Diāna Lauva MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
23 Santis Setkovskis 1:32.14 13.04.2001. 588 Third-class Sergejs Petrakovs, Svetlana Petrakova Ziemassvētku starti Minska, Baltkrievija 20.12.2018.
24 Mihails Zenkovs 1:32.57 05.12.2001. 575 Third-class Vjačeslavs Goļinskis MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
25 Mareks Jakušonoks 1:32.74 21.02.2003. 570 Third-class Andrejs Domanins 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
26 Deniss Okuņevs 1:32.89 16.05.2003. 566 Third-class Ināra Fjodorova, Oļegs Okuņevs Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
27 Ņikita Bogdanovs 1:33.02 02.12.2002. 562 Third-class Jāzeps Markevičs, Andrejs Domanins 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
28 Rihards Vašuks 1:33.47 01.10.2002. 549 Third-class Aigars Matisons MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
29 Kārlis Dieviņš 1:33.75 20.03.2002. 541 Third-class Austris Āboliņš MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
30 Viktors Blūms 1:33.80 01.01.2001. 539 Third-class Jūlija Iļjušina-Pavlova MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
31 Viktors Stehnovskis-Slavskis 1:34.09 16.08.2001. 531 Third-class Andrejs Domanins Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" Ventspils 15.12.2018.
32 Ēriks Solovjovs 1:34.29 24.09.1999. 525 Third-class Ināra Znūtiņa 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
33 Dāvis Dambergs 1:34.66 15.04.2004. 515 Third-class Regīna Ābeltiņa MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
34 Stepans Atamans 1:34.89 28.04.2003. 508 Third-class Lana Jēkabsone MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
35 Raivis Žihars 1:34.94 20.02.2002. 507 Third-class Leonīds Valdonis 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
36 Aleks Uļjanovs 1:34.96 04.09.2002. 506 Third-class Vjačeslavs Goļinskis MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
37 Reinis Martinsons 1:35.33 17.06.2005. 496 Third-class Krists Siņicins 61. D. Karbiševa piemiņas sacensības Bresta, Baltkrievija 30.11.2018.
38 Jānis Seņkāns 1:35.40 24.02.2001. 494 Third-class Ignāts Cipruss 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
39 Jurijs Kravčonoks 1:35.73 22.02.1999. 485 Third-class Jāzeps Markevičs 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
40 Reinis Rozenbahs 1:36.34 16.07.2002. 468 Third-class Daila Mankusa MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
41 Nils Ivanovskis 1:37.48 06.05.2004. 438 Third-class Krists Siņicins 61. D. Karbiševa piemiņas sacensības Bresta, Baltkrievija 30.11.2018.
42 Haralds Baltmuguris 1:38.52 28.04.2004. 411 First-class junior Krists Siņicins MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
43 Aleks Kožuškevičs 1:38.69 25.12.2004. 407 First-class junior Diāna Lauva MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
44 Raitis Vilcāns 1:39.11 28.11.2001. 396 First-class junior Viktorija Neištadte 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
45 Dāvis Dābols 1:39.77 27.02.2002. 380 First-class junior Lana Jēkabsone MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
46 Artūrs Krjancjus 1:39.84 16.02.2003. 378 First-class junior Andrejs Domaņins 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
47 Māris Ansbergs 1:39.88 24.01.2003. 377 First-class junior Kaspars Gulbis MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.
48 Renārs Leiskins 1:40.05 28.12.2001. 373 First-class junior Svetlana Petrakova, Svetlana Petrakova Ziemassvētku starti Minska, Baltkrievija 20.12.2018.
49 Reinhards Voicišs 1:40.38 21.07.2000. 365 First-class junior Zigurds Kincis 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” Jēkabpils 05.01.2019.
50 Lauris Grīniņš 1:40.86 02.09.2003. 354 First-class junior Aija Lancmane MANIEŽO TAURĖ-2018 Klaipēda, Lietuva 07.12.2018.