Laura Ikauniece-Admidiņa piedalās prestižajās daudzcīņas sacensībās

LVS, 27/05/2017 12:57
Laura Ikauniece-Admidiņa
Arturs Pavlovs

Šodien un rīt Laura Ikauniece-Admidiņa piedalās prestižajās daudzcīņas sacensībās Austrijas pilsētā Gecisā.

[plkst. 15:50]
Kā mums ziņo Armands Tripāns no Gecisas, tur valda liels karstums. Laura 100m/b veica 13.10. Augstlēkšanā pārvarēja 1.77m, bet 1.80m bija ļoti tuvu.
Šobrīd līdere Thiama Nafissatou, kura izskatās ļoti spēcīga.

[Pkst. 20:00] Pēc pirmās disciplīnas latviete ieņēma trešo vietu. Augstlēkšanā mūsu sportistes personiskais rekords ir 1.84m. Šoreiz ar otro mēģinājumu pārvarēja 1.77m. Cīnoties ar 1.80, trešajā mēģinājumā bija ļoti tuvu pozitīvam rezultātam, tomēr nekā - tādējādi šeit netika iegūti plānotie 37 punkti. Pēc divām disciplīnām līdere bija galvenā favorīte Nafisatū Tiama (2285), otro vietu ieņēma lielbritāniete Ketrīna Džonsone-Tompsone (2252), trešajā pozīcijā iekārtojās vāciete Karolīna Šēfere (2165), savukārt mūsu sportistei (2050) sanāca septītā vieta.

Lodes grūšanā jūrmalniece uzrādīja apbrīnojamu progresiju - 13.49, 13.51 un 13.53m. Pirms šodienas pēdējās disciplīnas Laura ar 2813 punktiem ierindojās sestajā vietā.

200m skrējienā Latvijas pārstāve finišēja pēc 23.49 sekundēm, par 0.15 sekundēm uzlabojot personisko rekordu. Šis sasniegums ļāva pakāpties kopvērtējumā - pēc pirmās dienas Laura Ikauniece-Admidiņa ar 3843 punktiem atrodas ceturtajā vietā. Labāko trijnieks patālu, taču otrā diena ir latvietes stiprā puse. Patlaban līderpozīcijā atrodas Ketrīna Džonsone-Tompsone (4059), seko Nafisatū Tiama (4056) un Karolīna Šēfere (4053).

Kā zināms, Riodežaneiro olimpiādes medaļnieces Džesika Enisa-Hila (Lielbritānija) un Brianna Teisena-Ītone (Kanāda) ir beigušas karjeru, līdz ar to citām tagad ir lielākas iespējas izpausties.